Noże bijakowe
W ofercie znajdują się części wymienne do tego kosiarek bijakowych, takie jak noże młotkowe, które są niezbędne do prawidłowego działania kosiarki. Współpracujemy z wieloma producentami oraz dostawcami, dzięki czemu polecamy jedynie sprawdzone części, które znajdą zastosowanie w każdym takim urządzaniu.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi u nas markami. Aby zamówić odpowiednie noże do kosiarek bijakowych, wystarczy sprawdzić ich dostępność po lewej stronie. W razie braku poszukiwanego rodzaju noża zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Bijak młotkowy Samasz 63-RM-86
| Nr katalogowy | 63-RM-86 |
| Waga | 0.225 kg |
| Nr oryginalny | MINB-000-086 |
| Promień | 64 |
| Szerokość robocza | 62 |
| Wymiary do montażu | 10 |
| Otwór | 14 |
Bijak młotkowy Samasz 63-RM-4
| Nr katalogowy | 63-RM-4 |
| Waga | 1.350 kg |
| Nr oryginalny | MINB-000-016 |
| Promień | 110 |
| Szerokość robocza | 120 |
| Wymiary do montażu | 40 |
| Otwór | 16,5 |
| Pasuje do | Breviglieri / Breviagri 8066548 // Kuhn J1891002 / 6061700 // OMARV CL00323 // Orsi 23066 // Rinieri 13727 // Sicma 5716648 // Tortella 2779605 // Celli 704052 // Alpego MKOA00213 / P40062 // Ehlo 157555 |
Bijak Samasz 63-JDE-01
| Nr katalogowy | 63-JDE-01 |
| Waga | 0.140 kg |
| Nr oryginalny | MINB-000-010 |
| Szerokość | 36 |
| Grubość | 6,5 |
| Długość | 80 |
| Szerokość robocza | 72 |
| Otwór | 14x25 |
| Pasuje do | Ferri 0901072 / Maschio / Gaspardo T18004085 / Palladino 560136 / B.C.S. TKA-TKB / Fehrenbach FEHRI04 / Irus 010132370098 / Major 12015100 / Del Morino URC401D / |
Szekla Samasz 63-ORS-02
| Nr katalogowy | 63-ORS-02 |
| Waga | 0.125 kg |
| Nr oryginalny | MIIS-000- 012 |
| Szerokość | 48 |
| Wysokość | 52 |
| Średnica wewnętrzna | 11 |
| Wymiary do montażu | 26 |
| Otwór | 12,5 |
| Pasuje do | Fehrenbach FEHRI05 |