Noże bijakowe
W ofercie znajdują się części wymienne do tego kosiarek bijakowych, takie jak noże młotkowe, które są niezbędne do prawidłowego działania kosiarki. Współpracujemy z wieloma producentami oraz dostawcami, dzięki czemu polecamy jedynie sprawdzone części, które znajdą zastosowanie w każdym takim urządzaniu.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi u nas markami. Aby zamówić odpowiednie noże do kosiarek bijakowych, wystarczy sprawdzić ich dostępność po lewej stronie. W razie braku poszukiwanego rodzaju noża zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Bijak Spearhead 63-AGM-38
| Nr katalogowy | 63-AGM-38 |
| Waga | 0.800 kg |
| Nr oryginalny | 7770801 |
| Szerokość | 60 |
| Grubość | 8 |
| Długość | 235 |
| Otwór | 25,5 |
| Pasuje do | Agrimaster 3001281 (Olivia) |
Bijak Spearhead 63-AGM-30
| Nr katalogowy | 63-AGM-30 |
| Waga | 0.800 kg |
| Nr oryginalny | 7770802 |
| Szerokość | 60 |
| Grubość | 8 |
| Długość | 235 |
| Otwór | 25,5 |
| Pasuje do | Agrimaster 3003045 (Olivia) |
Tulejka Spearhead 63-AGM-510
| Nr katalogowy | 63-AGM-510 |
| Waga | 0.020 kg |
| Nr oryginalny | 7770805 |
| Grubość | 9 |
| Średnica wewnętrzna | 25 |
| Otwór | 16,5 |
| Pasuje do | Agrimaster 3000500 |
Śruba samokontrującą Spearhead 63-2475-1
| Nr katalogowy | 63-2475-1 |
| Waga | 0.100 kg |
| Nr oryginalny | 2770414 |
| Szerokość zewnętrzna | 23,5 |
| Długość gwintu | M24x3 |
| Pasuje do | Agrimaster 1012424 / Mc Connel 2770414 / Quivogne ECR24003 |
| Rozpiętość klucza | 36 |
Śruba Spearhead 63-24130
| Nr katalogowy | 63-24130 |
| Waga | 0.550 kg |
| Nr oryginalny | 204614 |
| Długość gwintu | M24x3 |
| Klasa twardości | 10.9 |
| Pasuje do | Agrimaster 3008958 |
Nóż Y Samasz 63-SM-01
| Nr katalogowy | 63-SM-01 |
| Waga | 0.123 kg |
| Nr oryginalny | MINB-000-001 |
| Szerokość | 40 |
| Grubość | 5 |
| Długość | 82 |
| Otwór | 14x30 |
| Pasuje do | Agrimaster 3005674 // Agria 474008 // Caroni 10007440 // Fischer 33449 // HMF FREI 33448 // Maschio / Gaspardo T18004060 // S.M.A. BG59-C // |
Bijak młotkowy Samasz 63-RM-64
| Nr katalogowy | 63-RM-64 |
| Waga | 0.650 kg |
| Nr oryginalny | MINB-000-064 |
| Promień | 105 |
| Szerokość robocza | 100 |
| Wymiary do montażu | 40 |
| Otwór | 16,5 |
Bijak Samasz 63-JDE-01
| Nr katalogowy | 63-JDE-01 |
| Waga | 0.140 kg |
| Nr oryginalny | MINB-000-010 |
| Szerokość | 36 |
| Grubość | 6,5 |
| Długość | 80 |
| Szerokość robocza | 72 |
| Otwór | 14x25 |
| Pasuje do | Ferri 0901072 / Maschio / Gaspardo T18004085 / Palladino 560136 / B.C.S. TKA-TKB / Fehrenbach FEHRI04 / Irus 010132370098 / Major 12015100 / Del Morino URC401D / |
Nóż Y Samasz 63-FLN-02
| Nr katalogowy | 63-FLN-02 |
| Waga | 0.310 kg |
| Nr oryginalny | MINB-000-013 |
| Szerokość | 40 |
| Grubość | 8 |
| Długość | 115 |
| Otwór | 16,5 |
Nóż Y Samasz 63-AGM-03
| Nr katalogowy | 63-AGM-03 |
| Waga | 0.300 kg |
| Nr oryginalny | MINB-000-000 |
| Szerokość | 40 |
| Grubość | 8 |
| Długość | 120 |
| Otwór | 20,5 |
| Pasuje do | Agrimaster 3000323 / Agromec 3000323 / Orsi 00023004 / Zanon 5350040 / Del Morino URC404D |
Szekla Samasz 63-ORS-02
| Nr katalogowy | 63-ORS-02 |
| Waga | 0.125 kg |
| Nr oryginalny | MIIS-000- 012 |
| Szerokość | 48 |
| Wysokość | 52 |
| Średnica wewnętrzna | 11 |
| Wymiary do montażu | 26 |
| Otwór | 12,5 |
| Pasuje do | Fehrenbach FEHRI05 |
Nóż Y 80x35mm Berti 63-AGM-21
| Nr katalogowy | 63-AGM-21 |
| Waga | 0.120 kg |
| Nr oryginalny | C3505F14/410 |
| Szerokość | 35 |
| Grubość | 5 |
| Długość | 80 |
| Otwór | 14,5 |