Części zamienne do zamiatarek

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty części zamiennych do zamiatarek. Dostarczamy części do wszystkich modeli najpopularniejszych producentów zamiatarek ulicznych, można u nas znaleźć podzespoły i akcesoria do zamiatarek Schmidt, Johnston, Faun, Bucher oraz Ravo. W naszym asortymencie znajdują się zarówno szczotki i listwy, jak i osprzęt elementów ssących – węże, mocowania oraz uszczelnienia. Mamy także wszystkie elementy potrzebne w instalacjach wodnych i myjących. Proponujemy też części do układów hydraulicznych oraz systemów sterowania, jak również wszystko, co potrzebne do systemów pneumatycznych. Można u nas również kupić elementy mechaniczne i niezbędne podzespoły elektryczne i elektroniczne. Oferujemy pomoc w doborze części do poszczególnych typów maszyn.

Oprzyrządowanie do zamiatarek ulicznych

Nasza firma specjalizuje się m.in. w dostarczaniu wszystkich elementów i oprzyrządowania do zamiatarek ulicznych. Proponujemy niezbędne części do urządzeń samojezdnych, budowanych w oparciu o podwozia samochodów ciężarowych, jak i maszyny, w których układ jezdny jest specjalnie opracowaną konstrukcją. Pierwsze rozwiązanie jest stosowane zwykle w urządzeniach wykorzystywanych do utrzymania czystości na dłuższych odcinkach dróg i ulic, ze względu na bardziej pojemne zasobniki i większą moc oraz zasięg sprzętu. Mniejsze zamiatarki samojezdne na podwoziu dedykowanym do konkretnego pojazdu są zwykle używane w centrach miast, do czyszczenia ulic, placów i chodników, a także parkingów czy terenów przylegających do obiektów handlowych lub użytkowych. Tego typu pojazdy występują zazwyczaj w wersjach o napędzie spalinowym lub elektrycznym. W przypadku konstrukcji elektrycznych części zamienne i podzespoły obejmują również osprzęt potrzebny do ładowania akumulatorów.

Zasada działania ulicznych zamiatarek samojezdnych

Zamiatarki uliczne samojezdne są przeznaczone do usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń, zarówno zalegającego piachu, jak i kurzu, mogą także zbierać odpadki różnego rodzaju. Zamiatarka uliczna jest wyposażona w zespół szczotek, najczęściej są to szczotki obrotowe oraz wspomagające szczotki listwowe. Przy ich pomocy zanieczyszczenia, które napotyka na swej drodze pojazd, są kierowane w stronę urządzenia ssącego. Dzięki wytwarzanemu podciśnieniu wciąga ono nieczystości, a odfiltrowane powietrze jest wypuszczane na zewnątrz. Bardzo często zamiatarki mają też możliwość spryskiwania czyszczonego terenu w celu ograniczenia pylenia. Wiele modeli ma też możliwość mycia nawierzchni.

Opona wózka ssawy

Nr katalogowyMS-JOH-001
Waga1,000
Pasuje doJohnston CX 200