Noże bijakowe
W ofercie znajdują się części wymienne do tego kosiarek bijakowych, takie jak noże młotkowe, które są niezbędne do prawidłowego działania kosiarki. Współpracujemy z wieloma producentami oraz dostawcami, dzięki czemu polecamy jedynie sprawdzone części, które znajdą zastosowanie w każdym takim urządzaniu.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi u nas markami. Aby zamówić odpowiednie noże do kosiarek bijakowych, wystarczy sprawdzić ich dostępność po lewej stronie. W razie braku poszukiwanego rodzaju noża zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Śruba noża z nakrętką zabezpieczającą – tłoczona 63-HUM-95
| Nr katalogowy | 63-HUM-95 |
| Waga | 0.200 kg |
| Nr oryginalny | 590.95.075 |
| Długość | 62 (Długość gwintu 21) |
| Długość gwintu | M16x2 |
| Klasa twardości | 10.9 |
Nakrętka koronowa M16x1,5 63-HUM-94-2
| Nr katalogowy | 63-HUM-94-2 |
| Waga | 0.034 kg |
| Nr oryginalny | 909.37.001 |
| Długość gwintu | M16x1,5 |
Śruba nożowa 63-HUM-94-1
| Nr katalogowy | 63-HUM-94-1 |
| Waga | 0.180 kg |
| Nr oryginalny | 325.92.451 |
| Długość gwintu | M16x1,5 |
| Klasa twardości | 12.9 |
Śruba nożowa M16x1,5 z nakrętką zabezpieczającą
| Nr katalogowy | 63-HUM-94 |
| Waga | 0.180 kg |
| Nr oryginalny | 325.92.451 |
| Długość | 43 (Długość gwintu 25) |
| Długość gwintu | M16x1.5 |
| Klasa twardości | 12.9 |
Śruba nożowa Humus M20x1,5 z nakrętką zabezpieczającą
| Nr katalogowy | 63-HUM-93 |
| Waga | 0.270 kg |
| Nr oryginalny | Schraube 325.92.450 / Mutter 909.35.002 |
| Długość | 57,5 (Długość gwintu 27) |
| Długość gwintu | M20x1,5 |
| Klasa twardości | 12.9 |
Śruba Humus M20x2,5 z nakrętką zabezpieczającą
| Nr katalogowy | 63-HUM-92 |
| Waga | 0.300 kg |
| Długość | 115 |
| Klasa twardości | 8,8 |
Śruba Humus M16x2 z nakrętką zabezpieczającą
| Nr katalogowy | 63-HUM-91 |
| Waga | 0.260 kg |
| Nr oryginalny | 590.95.073 |
| Długość | 115 |
| Długość gwintu | M 16 x 2 |
| Klasa twardości | 8,8 |
Śruba z łbem sześciokątnym M10 bez nakrętki
| Nr katalogowy | 1010093110 |
| Waga | 0,070 kg |
| Nr oryginalny | Humus 909.31.912 |
| Długość | 100 |
| Długość gwintu | M10x1,5 |
| Klasa twardości | 10,9 |
| Rozmiar | M10x1,5x100 |
| Pasuje do | Mulag 174491 |
Podkładka 63-MUL-86
| Nr katalogowy | 63-MUL-86 |
| Waga | 0.011 kg |
| Nr oryginalny | 103643 |
| Grubość | 4 |
| Średnica wewnętrzna | 25 |
| Otwór | 11 |
| Pasuje do | Humus 830.05.002 |
Tulejka Humus 63-MUL-85
| Nr katalogowy | 63-MUL-85 |
| Waga | 0.052 kg |
| Nr oryginalny | 856.00.002 |
| Długość | 63 |
| Średnica wewnętrzna | 16 |
| Otwór | 11 |
| Pasuje do | Mulag 173680 |
Bijak młotkowy Humus 63-RM-1-20-PTA
| Nr katalogowy | 63-RM-1-20-PTA |
| Waga | 1.450 kg |
| Nr oryginalny | 590.91.399 / 224.91.390 / 224.92.390 |
| Promień | 88 |
| Szerokość robocza | 150 |
| Wymiary do montażu | 60 |
| Otwór | 20,5 |
| Pasuje do | Sicma 5714130 - 5715104 |
Nóż kosiarki Humus 63-IND-92-R (prawy)
| Nr katalogowy | 63-IND-92-R |
| Waga | 2.100 kg |
| Nr oryginalny | 068.92.651 |
| Szerokość | 80 |
| Grubość | 10 |
| Długość | 355 |
| Otwór | 24,3 |