Noże bijakowe
W ofercie znajdują się części wymienne do tego kosiarek bijakowych, takie jak noże młotkowe, które są niezbędne do prawidłowego działania kosiarki. Współpracujemy z wieloma producentami oraz dostawcami, dzięki czemu polecamy jedynie sprawdzone części, które znajdą zastosowanie w każdym takim urządzaniu.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi u nas markami. Aby zamówić odpowiednie noże do kosiarek bijakowych, wystarczy sprawdzić ich dostępność po lewej stronie. W razie braku poszukiwanego rodzaju noża zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Bijak młotkowy Samasz 63-RM-4
| Nr katalogowy | 63-RM-4 |
| Waga | 1.350 kg |
| Nr oryginalny | MINB-000-016 |
| Promień | 110 |
| Szerokość robocza | 120 |
| Wymiary do montażu | 40 |
| Otwór | 16,5 |
| Pasuje do | Breviglieri / Breviagri 8066548 // Kuhn J1891002 / 6061700 // OMARV CL00323 // Orsi 23066 // Rinieri 13727 // Sicma 5716648 // Tortella 2779605 // Celli 704052 // Alpego MKOA00213 / P40062 // Ehlo 157555 |
Bijak młotkowy PTA Samasz 63-RM-30-PTA
| Nr katalogowy | 63-RM-30-PTA |
| Waga | 1.100 kg |
| Nr oryginalny | MINB-0001-001 |
| Promień | 98 |
| Szerokość robocza | 137 |
| Wymiary do montażu | 40 |
| Otwór | 16,5 |
| Pasuje do | Berti ML/0007 / Breviglieri / Breviagri 8300045 / Herder 9572.2020 / Müthing MU000306 / Girax 1310020019A |
Bijak młotkowy Samasz 63-RM-30
| Nr katalogowy | 63-RM-30 |
| Waga | 1.080 kg |
| Nr oryginalny | MINB-0001-001 |
| Promień | 98 |
| Szerokość robocza | 137 |
| Wymiary do montażu | 40 |
| Otwór | 16,5 |
| Pasuje do | Berti ML/0007 / Breviglieri / Breviagri 8300045 / Herder 9572.2020 / Müthing MU000306 / Girax 1310020019A |