Sprzęt do letniego utrzymania dróg

Firma Mader Serwis oferuje sprzęt do letniego utrzymania dróg. Proponujemy naszym klientom urządzenia do czyszczenia nawierzchni dróg, ulic oraz chodników, a także parkingów czy terenów przylegających do siedzib firm lub instytucji. Dzięki naszej ofercie można bez trudu usuwać z dróg piasek, błoto czy osadzające się pyły i zanieczyszczenia. Dostępne są u nas urządzenia pozwalające na dbanie o zieleń w pasie drogi oraz na innych terenach obsługiwanych przez firmy komunalne lub sprzątające. Sprzedawany przez nas sprzęt pozwala na wykaszanie roślin zasłaniających znaki drogowe, utrudniających korzystanie z drogi, czy stwarzających niebezpieczeństwo dla ruchu. Regularne zabiegi pielęgnacyjne prowadzone w bezpośrednim sąsiedztwie dróg, jak i na terenach należących do samorządu czy spółdzielni lub wspólnot mieszkaniowych pomagają również w utrzymaniu odpowiedniej estetyki.

Sprzęt do czyszczenia nawierzchni

Mamy różne rodzaje sprzętu do czyszczenia nawierzchni asfaltowych, betonowych czy z kostki brukowej lub płyt. W naszym asortymencie znajdują się zarówno zamiatarki, jak i bardzo bogaty wybór części zamiennych do zamiatarek i wszelkiego rodzaju akcesoriów. Można u nas zaopatrzyć się zarówno w szczotki różnych rodzajów, m.in. wieńcowe, talerzowe lub listwowe, jak i np. w elementy układu ssącego lub spryskującego. Sprzedajemy urządzenia i osprzęt produkowany przez czołowych europejskich i światowych wytwórców.

Sprzęt do pielęgnacji terenów zielonych i poboczy dróg

W naszej ofercie znajduje się również sprzęt do pielęgnacji terenów zielonych i poboczy dróg. Dostarczamy urządzenia do oczyszczania i wyrównywania poboczy, a także do pracy przy czyszczeniu rowów i usuwaniu z nich mułu i osadów. Wśród dostępnych u nas urządzeń znajdują się m.in. kosiarki bijakowe, które można wykorzystywać zarówno do pracy przy wykaszaniu rowów i poboczy, jak i utrzymaniu pasów zieleni. Sprawdzają się także znakomicie przy pracach wykonywanych przy pielęgnacji parków i skwerów miejskich. Można ich używać również jako sprzętu do koszenia nieużytków, pozbywania się resztek ścierniskowych czy pielęgnacji sadów.
Mamy również szeroki wachlarz osprzętu. Proponujemy różne typy żyłek do podkaszarek ręcznych. Są również dostępne rozmaite rodzaje noży do kosiarek bijakowych. Oferujemy ponadto części zamienne do kosiarek bijakowych różnych producentów.