Road maintenance equipment and accessories.

 

Mader Serwis is a company that specializes in the sale of road maintenance equipment and accessories as well as in their service and repair. You can find the equipment you need to fight with the effects of winter. We have both snow plows and equipment for sprinkling salt or sand. We also offer a large selection of necessary accessories, from plowshares and parts to plows and sand spreaders. Our proposals also include everything necessary for summer road maintenance. We sell road and street sweeping equipment and machines to care for their immediate vicinity – lawns, medians and ditches.

przykładowe produkty onas

Urządzenia do utrzymania terenów zewnętrznych

 

Przedsiębiorstwo Mader Serwis zajmuje się sprzedażą urządzeń do utrzymania terenów zewnętrznych. Oferowany przez nas sprzęt sprawdzi się we wszystkich firmach, które zajmują się świadczeniem usług komunalnych. Mamy sprzęt przeznaczony do zimowego utrzymania dróg, ulic i chodników, w tym pługi, posypywarki i solarki dopasowane do różnej specyfiki zadań, od utrzymania ulic i dróg gminnych po usuwanie śniegu z terenów osiedli czy budynków użyteczności publicznej. Nasz asortyment obejmuje także sprzęt i wyposażenie dla firm zajmujących się zielenią miejską i sprzątaniem terenów zewnętrznych. Dostępne u nas kosiarki i zamiatarki sprawdzą się przy utrzymaniu terenów w sezonie letnim. W naszej ofercie jest też duży wybór części eksploatacyjnych. Zajmujemy się również serwisowaniem urządzeń, m.in. naprawą kosiarek bijakowych.

 

Części zamienne do sprzętu do utrzymania poboczy gruntowych i terenów zielonych

 

Wśród podzespołów i osprzętu dostępnego w naszej ofercie są także części zamienne do sprzętu do utrzymania poboczy gruntowych i terenów zielonych. Mamy części do frezarek do poboczy, używanych do wyrównywania nierówności, usuwania zbędnego materiału i przywracania pełnej funkcjonalności tej części drogi. Proponujemy też elementy do gryzarek do kopania, pogłębiania i oczyszczania rowów, m.in. różne rodzaje noży. Mamy także łańcuchy i maty ochronne do kosiarek bijakowych. Nasza firma dostarcza także części do sprzętu komunalnego oraz do maszyn rolniczych.

o firmie Mader produkty